TYDZIEŃ BEZ MIĘSA!

Przygotowaliśmy dla Ciebie siedem codziennych maili, w których chcemy pokazać, że jedząc #PoProstuMniej mięsa, możesz działać na rzecz zdrowia, przyrody, zwierząt i klimatu. Podzielimy się z Tobą roślinnymi przepisami z sezonowych i lokalnych warzyw i owoców od Weganona - mistrza roślinnej kuchni, przedstawimy problemy związane z hodowlą przemysłową zwierząt i pokażemy historie znanych i mniej znanych osób, które zrezygnowały, bądź ograniczyły jedzenie mięsa, obalimy także kilka mitów dotyczących produkcji i jedzenia mięsa.

Zapisz się już teraz i otrzymuj od nas wiadomości z pysznymi przepisami, interesującymi faktami dotyczącymi mięsa, które mogą pomóc Ci ograniczyć lub całkiem wykluczyć mięso z posiłków i rozwiać wątpliwości i mity, które narosły wokół diety roślinnej.

W wiadomościach znajdziesz m.in. informacje o tym:

  • co łączy jedzenie mięsa z niszczeniem Puszczy Amazońskiej,
  • dlaczego prawidłowe bilansowanie diety jest bardzo ważne,
  • skąd brać siłę na diecie roślinnej, żeby uprawiać sport
  • jak nie przepłacać kupując owoce i warzywa
  • czy dieta dzieci może być bezmięsna?
  • dlaczego eliminując bądź ograniczając produkty zwierzęce, ratujesz świat i przyszłość

    Mniej mięsa dla dobra ludzi, planety, klimatu i środowiska #PoProstuMniej

 

ZAPISZ SIĘ!

Po zapisaniu się codziennie rano przez siedem dni będziesz dostawać od nas kolejne wiadomości z przepisami, ciekawymi informacjami i poradami dotyczącymi diety roślinnej.

Administratorem danych jest Fundacja Greenpeace Polska. Przeczytaj klauzulę informacyjną wyjaśniającą, jak przetwarzamy dane osobowe.